Podobné produkty Ventilátor chladiče 3A0959455F OE číslo
OE 3A0959455F: JAKÉ JSOU NÁKLADY?
Jaká je nejlepší značka pro produkty s číslem OE 3A0 959 455 F?
Nejlepší výrobci OEM pro 3A0 959 455 F jsou: VW
Číslo OE 3A0959455F: seznam výrobců aut
VW, VAG
Alternativy pro OE 3A0959455F:
3A0959455F, 3A0 959 455 F
4 Položek
VEMO Ventilátor chladiče V15-01-1805
Prosím, ohodnoťte produkt
EAN: 4046001119002
Článek №: V15-01-1805
- Číslo produktu: V15-01-1805
- Výrobce: VEMO
- EAN číslo: 4046001119002
- Referenční číslo OEM: 3A0959455F
Zobrazit OEM čísla
FRIGAIR Ventilátor chladiče 0510.2013 D1: 340 mm, 12V, 300W
Prosím, ohodnoťte produkt
EAN: 4014305102013
Článek №: 0510.2013
- Jmenovitý výkon [W]: 300
- Průměr 1 [mm]: 340
- Napětí [V]: 12
- Průměr 2 [mm]: 300
- Číslo produktu: 0510.2013
- Výrobce: FRIGAIR
- EAN číslo: 4014305102013
- Stav: Nové
Zobrazit OEM čísla
VDO Ventilátor chladiče 5WK05380-V R: 345 mm, 12V
Článek №: 5WK05380-V
- Průměr: 345
- Napětí [V]: 12
- topení / chlazení: včetně rotoru ventilátoru
- Spotřeba energie [W]: 80, 250, 450
- Číslo produktu: 5WK05380-V
- Výrobce: VDO
- Stav: Nové
FRIGAIR Ventilátor chladiče 0510.2022 R: 345 mm, 12V, 450W
Článek №: 0510.2022
- Jmenovitý výkon [W]: 450
- Průměr: 345
- Číslo produktu: 0510.2022
- Výrobce: FRIGAIR
Také vás možná zajímá
NISSENS Ventilátor chladiče 85946
R: 475 mm, 12V, s rámem větráku chladiče, bez odporu, s odporem, bez řídicího přístroje
Cena vč. 21 % DPH, částka nezahrnuje náklady na doručení
MAHLE Ventilátor chladiče CFF 137 000S
R: 421 mm, 12V, 390W, elektrický, s rámem větráku chladiče
Článek №: CFF 137 000S
VALEO Ventilátor chladiče 698582
s držákem
VALEO Ventilátor chladiče 696873
s držákem
NRF Ventilátor chladiče 47892
D1: 390 mm, 12V, 150W, s rámem větráku chladiče
MAHLE Ventilátor chladiče CFF 449 000P
R: 370 mm, mechanický
Článek №: CFF 449 000P
NRF Ventilátor chladiče 47394
D1: 360 mm, 12V, 330/330W, s rámem větráku chladiče, s řídicím přístrojem
JPN Ventilátor chladiče 62C0068-JPN
R: 350,0 mm, bez rámu větráku chladiče
Článek №: 62C0068-JPN
THERMOTEC Ventilátor chladiče D9MF001TT
R: 415 mm
Článek №: D9MF001TT
D1: 383 mm, 12V, 440/270W, s rámem větráku chladiče
THERMOTEC Ventilátor chladiče D80004TT
R: 295 mm, 12V, 120W, s rámem větráku chladiče
Článek №: D80004TT
D1: 494 mm, 12V, 850W, s rámem větráku chladiče, bezkartáčový motor, s řídicím přístrojem
PRASCO Ventilátor chladiče FD7579
D1: 385 mm
Článek №: FD7579
ABAKUS Ventilátor chladiče 053-014-0053
R: 475 mm, s rámem větráku chladiče, s elektromotorem