Podobné produkty Sada pistnich krouzku 751M6149AA OE číslo
OE 751M6149AA: JAKÉ JSOU NÁKLADY?
Jaká je nejlepší značka pro produkty s číslem OE 75 1M 61 49 AA?
Nejlepší výrobci OEM pro 75 1M 61 49 AA jsou: FORD
Číslo OE 751 M-6149-AA: seznam výrobců aut
FORD
Alternativy pro OE 751M6149AA:
751M6149AA, 75 1M 61 49 AA, 751 M-6149-AA
3 Položek
GOETZE ENGINE Sada pistnich krouzku 08-780600-10 Válcový vývrt: 80,98mm
Prosím, ohodnoťte produkt
EAN: 4044197441747
Článek №: 08-780600-10
- Vrtání válce [mm]: 80,98
- číslo dílu: 1.6mm 001 CR P GOE13, 2.0mm 023 P GOE13, 3.947mm 231 P GOE13
- Standardní rozměr [STD]
- Číslo produktu: 08-780600-10
- Výrobce: GOETZE ENGINE
- EAN číslo: 4044197441747
- Stav: Nové
- Referenční číslo OEM: 751M6149AA
Zobrazit OEM čísla
Položka Sada pistnich krouzku GOETZE ENGINE zahrnuje tyto komponenty
Pístní kroužek
GOETZE ENGINE 1.6mm 001 CR P GOE13
1
Pístní kroužek
GOETZE ENGINE 2.0mm 023 P GOE13
1
GOETZE ENGINE 3.947mm 231 P GOE13
MAHLE Sada pistnich krouzku 014 63 N0 Válcový vývrt: 80,96mm
Prosím, ohodnoťte produkt
EAN: 4009026531525
Článek №: 014 63 N0
- Vrtání válce [mm]: 80,96
- číslo dílu: 1. M 1.6 Cr, 2. N 1.99 P, 3. 3S 3.94 Cr
- Délka balení [cm]: 12,5
- Šířka balení [cm]: 12,50
- Výška balení [cm]: 2,90
- Hmotnost netto [g]: 45
- Číslo produktu: 014 63 N0
- Výrobce: MAHLE
- EAN číslo: 4009026531525
- Stav: Nové
Zobrazit OEM čísla
HASTINGS PISTON RING Sada pistnich krouzku 2C9502 Válcový vývrt: 80,96mm
Článek №: 2C9502
- Počet válců: 4
- číslo dílu: 1. 363 1,60mm Cr, 2. 126 2,00mm P, 3. 860 4,00mm Cr
- Standardní rozměr [STD]
- Číslo produktu: 2C9502
- Výrobce: HASTINGS PISTON RING
Také vás možná zajímá
MAHLE Sada pistnich krouzku 015 68 N0
Válcový vývrt: 83,01mm
Článek №: 015 68 N0
Cena vč. 21 % DPH, částka nezahrnuje náklady na doručení
MAHLE Sada pistnich krouzku 001 RS 11119 0N0
Válcový vývrt: 83,0mm
Článek №: 001 RS 11119 0N0
GOETZE ENGINE Sada pistnich krouzku 08-432200-10
Válcový vývrt: 84mm
Článek №: 08-432200-10
HASTINGS PISTON RING Sada pistnich krouzku 2D7827S
Válcový vývrt: 81mm
Článek №: 2D7827S
MAHLE Sada pistnich krouzku 081 21 N0
Válcový vývrt: 84,0mm
GOETZE ENGINE Sada pistnich krouzku 08-209800-00
Válcový vývrt: 65mm
Válcový vývrt: 89,5mm, 0,5mm
MAHLE Sada pistnich krouzku 037 RS 00115 0N0
Válcový vývrt: 144,0mm
Článek №: 037 RS 00115 0N0
MAHLE Sada pistnich krouzku 039 RS 00115 0N0
Válcový vývrt: 75,0mm
Článek №: 039 RS 00115 0N0
MAHLE Sada pistnich krouzku 005 23 N2
Válcový vývrt: 83,5mm
Článek №: 005 23 N2
HASTINGS PISTON RING Sada pistnich krouzku 2C5052
Válcový vývrt: 70,8mm
Článek №: 2C5052
Cena za set se 12 kusy |
MAHLE Sada pistnich krouzku 001 01 V2
Válcový vývrt: 89,5mm
Článek №: 001 01 V2
Válcový vývrt: 82,8mm, 0,6mm
Válcový vývrt: 72mm
Válcový vývrt: 77mm
Válcový vývrt: 72mm